Ökumenikus imahét

Január 15-én kezdődnek az ökumenikus imahét alkalmai.

Január 15. – Hétfő

Kezdetét veszi az ökumenikus imahetünk – ezen a napon 17 órakor Gabnai Sándor lelkészünk prédikál Tihanyban, az apátsági templomban.

Január 16. -  Kedd

7 órakor imaheti istentisztelet a pirostemplomban Császár Attila református esperes igehirdetésével, amely alkalmat követően szeretetvendégség lesz a piros iskolában.

Január 17. – Szerda

17 órakor imaheti istentisztelet a fehértemplomban – igehirdető: Gabnai Sándor lelkészünk.

Január 17. - Csütörtök

17 órakor imaheti istentisztelet az arácsi református templomban – igehirdető: Dasek Viktor plébános, amely alkalmat követően szeretetvendégség lesz az arácsi református gyülekezeti ház emeleti termében.

Január 19. - Péntek

17 órakor imaheti istentisztelet a templomunkban – igehirdető: Korzenszky Richárd tihanyi perjel – konfirmandusainkat és fiataljainkat is erre az alkalomra hívjuk; valamint ezen alkalmon szolgálnak énekeikkel a Balatonfüredi Ifjú Muzsikusok gyerekkórusa

Január 20. – Szombat

17 órakor lezárul az imahét – az utolsó istentisztelet a templomunkban lesz úrvacsorával és református kórustagokkal kiegészítve az énekkarunk szolgálatával – igehirdető: Miklós Ferenc református lelkipásztor.